.. - Závěs, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,85g

Rozměry 3x1,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

..
91788. Závěs, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,85g
Dražba ukončena:15.03.2023 20:46:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč