Čechy 1. pol.1. stol. - Sv. Jiří

Podmalba na skle, 28x19 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, sklo prasklé.

Nejdelší strana: 35 cm

104784. Sv. Jiří
Dražba ukončena:12.11.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč