Čechy 19. stol. - Sv. Anna učí Pannu Marii (Výchova P. Marie)

Olej na plechu, 17x13 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Čechy 19. stol.
84823. Sv. Anna učí Pannu Marii (Výchova P. Marie)
Dražba ukončena:09.10.2022 20:05:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč