.. - Soubor šperků s granáty, prsten stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,61 g, závěs stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,16 g a brož stříbro 800/1000 hrubá hmotnost 3,35 g

Prsten s granáty stříbro 900/1000 , hrubá hmotnost 3,61 g. Značeno platným puncem S-67. Velikost prstenu 55.

Brož s granáty stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 3,35 g. Značeno platným puncem S-53.

Závěs s granáty stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,16 g. Značeno platným puncem S-67.

..
87328. Soubor šperků s granáty, prsten stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,61 g, závěs stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,16 g a brož stříbro 800/1000 hrubá hmotnost 3,35 g
Dražba ukončena:08.12.2022 21:26:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč