Prsten s granáty stříbro 900/1000 , hrubá hmotnost 3,61 g. Značeno platným puncem S-67. Velikost prstenu 55.
Brož s granáty stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 3,35 g. Značeno platným puncem S-53.
Závěs s granáty stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,16 g. Značeno platným puncem S-67.