.. - Soubor 6 pohádkových knih

Soubor obsahuje:

1. Slovanské pohádky, autor Josef Staněk, ilustrace Martin Nowak. Vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 30. léta 20. století.
2. Zkazky lidu na Kdyňsku a Domažlicku, autorka Hana Štěpánková. Ilustrace V. Malý. Vydala Novina, Praha 1931.
3. Srbsko-charvatské pohádky,1. díl. Přeložil Jan Hudec, ilustrace Stanislav Ulmann. Vydal Alois Hynek, Praha, 30. léta 20. století.
4. Bambi, autor Felix Salten, vypráví J.K. Pojezdný. grafická úprava A. Chlebeček. Vydal Fr. Borový, Praha 1928. Obálka vevázána.
5. Pohádky tisíce a jedné noci. Ilustrováno. Vydal K . Hloušek, Praha 1939. Hřbet poškozen.
6. Chodské pohádky, autoři K.J. Erben, J.Š Baar, J.F. Hruška. Litografie Cyril Bouda. Vydal Edvard Fastr, Praha 1940.

..
55405. Soubor 6 pohádkových knih
Dražba ukončena:14.01.2021 20:34:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč