.. - Servírovací příbor, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 267,10 g

V původní etui. Na etui značeno J. Werner St. Quentin.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena Výdejová boleta puncovního úřadu.

..
91150. Servírovací příbor, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 267,10 g
Dražba ukončena:05.03.2023 20:05:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč