.. - Sbratření

Biskvit, výška: 40 cm. Značeno K. Pokorný 9.12. 61.

Pozn.: Mírně poškozeno, slepená ruka.

..
100089. Sbratření
Dražba ukončena:06.08.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč