.. - Sada jídelního náčiní v kazetě, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 138,25 g

Pozn.: Přiložena osvědčení a výdejová boleta Puncovního úřadu.

Mírně poškozeno.

..
91344. Sada jídelního náčiní v kazetě, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 138,25 g
Dražba ukončena:05.03.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč