. - Sada 6- ti kalíšků, stříbro 950/1000, čistá hmotnost: 61,40 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložen atest puncovního úřadu v Praze.

.
301478. Sada 6- ti kalíšků, stříbro 950/1000, čistá hmotnost: 61,40 g
Dražba ukončena:15.10.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč