MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Uloženo v etui.
Pozn.: Etue mírně poškozena.
> zpět na aukční výsledky
.
25819. Rybí překládací příbor, stříbro 800/1000, punc Diana, hrubá váha 226,84g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (12.12.2018 21:57:44)
2385
1 800 Kč
3889
1 700 Kč
limit (12.12.2018 21:40:15)
2385
1 600 Kč
3889
1 500 Kč
limit (12.12.2018 21:24:44)
2385
1 400 Kč
703
1 300 Kč
2385
1 200 Kč
1443
1 100 Kč
2385
1 000 Kč
703
900 Kč
2385
800 Kč
3768
700 Kč
633
600 Kč
831
500 Kč
2385