. - Rybí překládací příbor, stříbro 800/1000, punc Diana, hrubá váha 226,84g

Uloženo v etui.

Pozn.: Etue mírně poškozena.

.
25819. Rybí překládací příbor, stříbro 800/1000, punc Diana, hrubá váha 226,84g
Dražba ukončena:12.12.2018 22:02:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč