..

64215. Rámové zrcadlo

popis: 77x56 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:14:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč