MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
77x56 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
64215. Rámové zrcadlo
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
limit (15.09.2021 20:09:40)
2704
3 100 Kč
766
3 000 Kč
limit (15.09.2021 20:09:36)
2704
2 900 Kč
766
2 800 Kč
limit (15.09.2021 20:07:25)
2704
2 700 Kč
5572
2 600 Kč
limit (15.09.2021 20:05:09)
2704
2 500 Kč
5572
2 400 Kč
limit (15.09.2021 20:04:06)
2704
2 300 Kč
5572
2 200 Kč
limit (15.09.2021 20:02:37)
2704
2 100 Kč
5572
2 000 Kč
limit (15.09.2021 20:01:24)
2704
1 900 Kč
9077
1 800 Kč
766
1 700 Kč
5572
1 600 Kč
659
1 500 Kč
5572
1 400 Kč
766
1 300 Kč
5572
1 200 Kč
766
1 100 Kč
5572
1 000 Kč
5294