.. - Prstýnek s briliantem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,47 g

Bílé zlato 750/1000, hubá hmotnost 1,47 g. Briliant 0,13 ct. Značeno platným puncem Z-35. Velikost prstenu 52.

Pozn.: Přiložen certifikát ke šperku a kupní doklad z roku 2005.

..
87268. Prstýnek s briliantem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,47 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:20:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč