Bílé zlato 750/1000, hubá hmotnost 1,47 g. Briliant 0,13 ct. Značeno platným puncem Z-35. Velikost prstenu 52.
Pozn.: Přiložen certifikát ke šperku a kupní doklad z roku 2005.