.. - Prstýnek s briliantem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,47 g

Bílé zlato 750/1000, hubá hmotnost 1,47 g. Briliant 0,13 ct. Značeno platným puncem Z-35. Velikost prstenu 52.

Pozn.: Přiložen certifikát ke šperku a kupní doklad z roku 2005.

..
87268. Prstýnek s briliantem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,47 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 000 Kč