..

65647. Prsten, zlato 500/1000, hrubá hmotnost: 2,05 g

popis: Smaltovaný nápis, částečně poškozen.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 7 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen