MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
65683. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
2701
2 600 Kč
4521
2 500 Kč
2985
2 400 Kč
limit (06.10.2021 20:32:03)
4521
2 300 Kč
2701
2 200 Kč
limit (06.10.2021 20:29:03)
4521
2 100 Kč
2985
2 000 Kč
limit (06.10.2021 20:22:26)
4521
2 000 Kč
2985
1 900 Kč
limit (06.10.2021 20:22:22)
4521
1 800 Kč
2985
1 700 Kč
limit (06.10.2021 7:38:59)
4521
1 600 Kč
6051
1 500 Kč
limit (06.10.2021 7:38:53)
4521
1 400 Kč
6051
1 300 Kč
limit (29.09.2021 10:17:41)
4521
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
limit (25.09.2021 13:46:54)
4521
1 000 Kč
3798