..

65683. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g

popis: Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 06.09.2021 14:13:29 3798