.. - Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g

Diamanty celkem 0,54 ct

Barva H-I

Čistota VS

Velikost prstenu 51

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116895. Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč