nesignováno - Povoz ve vesnici

Kombinovaná technika, 23x32 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu razítko.

nesignováno
19658. Povoz ve vesnici
Dražba ukončena:25.04.2018 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč