signatura nečitelná - Pole se snopy

Olej na kartonu, 31x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
307632. Pole se snopy
Dražba ukončena:21.02.2021 20:13:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč