počátek 20. stol. - Sklenice s panoramatickou malbou - hradem a okolím

Sklo, výška 12 cm. Na dně zalitá mince 1FL (floren) 1859.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
20823. Sklenice s panoramatickou malbou - hradem a okolím
Dražba ukončena:13.06.2018 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč