.. - P. Maria Bolestná

Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 65 cm

Obdélný obraz orientovaný na výšku představuje polopostavu Panny Marie ze tříčtvrtečního profilu, oblečené do spodního šatu staro růžové barvy se zlatým lemem kolem výstřihu a ohrnutými konci rukávů. Tmavě modrý svrchní plášť, který kryje P. Marii skloněnou hlavu, spadá na ramena. Obě ruce jsou v gestu pokory složeny na hrudi. Neurčité pozadí v jednolitém hnědém odstínu je zesvětleno nimbem kolem Mariiny hlavy. Obraz je sejmut z blint rámu a je lehce zvlněn.

..
93806. P. Maria Bolestná
Dražba ukončena:16.04.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč