středoevropský malíř 19. stol. - P. Maria Pomocná (?)

Olej na kartonu, 35x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
70207. P. Maria Pomocná (?)
Dražba ukončena:16.12.2021 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč