Střední Evropa 19. stol. (?) - Okřídlená hlava anděla

Dřevo, polychrimie, výška 22 cm, šířka 22 cm.

Pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol. (?)
90323. Okřídlená hlava anděla
Dražba ukončena:01.03.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč