.. - Obléhání Nových Zámků

Mědirytina, 26x31 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

..
91919. Obléhání Nových Zámků
Dražba ukončena:12.03.2023 20:43:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč