.. - Nouveau Dictionnaire Francois - Allemand et Allemand - Francois, Tome II.

Kniha, 24x16 cm. Vydal Jean-Thomas de Trattnern, Vídeň 1780. Dřevorytové viněty. Počet stran 1134. Celokožená tlačená zlacená vazba. Na patitulu poznámky z 19. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
80059. Nouveau Dictionnaire Francois - Allemand et Allemand - Francois, Tome II.
Dražba ukončena:13.07.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč