Kniha, 24x16 cm. Vydal Jean-Thomas de Trattnern, Vídeň 1780. Dřevorytové viněty. Počet stran 1134. Celokožená tlačená zlacená vazba. Na patitulu poznámky z 19. století. Pozn.: Mírně poškozeno.