.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

..
123217. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč