Věra Kubík-Kdolská - Na vycházce

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Kubík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala OŠ Bruntál a Střední výtvarnou školu v Olomouci. Od r. 1970 byla žákyní K. Svolinského, dále se vzdělávala u A. Procházky. Ve sklářském ateliéru J. Jiřičky realizovala řadu vitráží Svolinského, Jíry a Jiřičky. Věnuje se malbě pražských zákoutí, kytic a krajiny. Je členkou Sdružení výtvarníků ČR.

86500. Na vycházce
Dražba ukončena:01.12.2022 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč