Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Kubík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1946
Malířka. Studovala OŠ Bruntál a Střední výtvarnou školu v Olomouci. Od r. 1970 byla žákyní K. Svolinského, dále se vzdělávala u A. Procházky. Ve sklářském ateliéru J. Jiřičky realizovala řadu vitráží Svolinského, Jíry a Jiřičky. Věnuje se malbě pražských zákoutí, kytic a krajiny. Je členkou Sdružení výtvarníků ČR.