. - Misky, stříbro 800/1000 a 935/1000, punc AV, hrubá hmotnost 134,05 g

Průměr 10 cm, s ozdobou 14,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25824. Misky, stříbro 800/1000 a 935/1000, punc AV, hrubá hmotnost 134,05 g
Dražba ukončena:12.12.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč