. - Miska, stříbro 800/1000, punc Selka, netto hmotnost 173,46 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
23135. Miska, stříbro 800/1000, punc Selka, netto hmotnost 173,46 g
Dražba ukončena:17.10.2018 22:22:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč