MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
23135. Miska, stříbro 800/1000, punc Selka, netto hmotnost 173,46 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (17.10.2018 22:17:44)
4434
1 800 Kč
2297
1 700 Kč
724
1 600 Kč
limit (17.10.2018 21:58:37)
1593
1 600 Kč
2297
1 500 Kč
limit (17.10.2018 21:58:32)
1593
1 400 Kč
2297
1 300 Kč
limit (17.10.2018 19:21:16)
1593
1 200 Kč
2297
1 100 Kč
724
1 000 Kč
1593
900 Kč
831
800 Kč
4138
700 Kč
831