různí autoři - Konvolut 13 prací

Různé techniky. Rozměry od 13x20 cm do 36x32 cm. Většina signována. 5x zaskleno. 9x rámováno, 4x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
98732. Konvolut 13 prací
Dražba ukončena:09.07.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč