.. - Konvolut 12 grafických listů

Různé grafické techniky. Volné listy.

Stav: Papíry mírně poškozeny.

Pozn.: Grafiky se zaobírají flórou, jedna pak anatomií. Datace 19. a počátek 20. století.

Nejdelší strana: 33 cm

..
114965. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:28.04.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.04.2024 20:33:57 14228
500 Kč 18.04.2024 20:56:59 2546