MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Velikost 164x116 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
303895. Koberec - Írán, počátek 20. století
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
2704
1 600 Kč
3211
1 500 Kč
limit (04.03.2020 20:37:12)
2704
1 400 Kč
766
1 300 Kč
limit (04.03.2020 20:37:05)
2704
1 200 Kč
766
1 100 Kč
limit (04.03.2020 20:33:06)
2704
1 000 Kč
3211
900 Kč
766
800 Kč
2704
700 Kč
766
600 Kč
6749
500 Kč
766