MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Cca 14x20 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25843. Kabelka, stříbro 800/1000, punc AV, hrubá hmotnost 176,40 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (12.12.2018 22:14:55)
4375
1 300 Kč
3889
1 200 Kč
1855
1 100 Kč
limit (12.12.2018 21:06:56)
4477
1 100 Kč
3889
1 000 Kč
limit (12.12.2018 18:06:05)
4477