.. - Japonský motiv

Litografie? 2x 19x9 cm. Nesignovány. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

..
86939. Japonský motiv
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 01.12.2022 3:09:54 11213
500 Kč 20.11.2022 19:31:16 1101