. - Hodinky 3 plášťové, stříbro 800/1000, punc AV, hrubá hmotnost 97,11 g

Průměr 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. V chodu bez záruky přesnosti.

.
25800. Hodinky 3 plášťové, stříbro 800/1000, punc AV, hrubá hmotnost 97,11 g
Dražba ukončena:12.12.2018 21:45:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč