40. léta 20.století - Grossdeutschlands Wiedergeburt (Weltgeschichtliche Stunden an der Donau)

120 dvoufotografií k vložení do 3D brýlí, 30x20,5 cm, kovové 3D brýle, 7 celostránkových vyobrazení v textu, z toho 5 fotografií, nakl. Otto Schönstein, Mnichov, mírně poškozeno - vybledlá vazba.

Pozn.: Do stojánku v brýlích se vloží fotografie a uvidíte děj na fotografii plasticky, ve 3D.

40. léta 20.století
7430. Grossdeutschlands Wiedergeburt (Weltgeschichtliche Stunden an der Donau)
Dražba ukončena:15.02.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč