.. - Designový prsten s 0,42 ct Pink Diamanty,růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g

Tento prsten ve tvaru hada s 88 diamanty v růžových odstínech o celkové hmotnosti 0,42 karátů. Diamanty jsou zasazeny do 14 karátového růžového zlatého pásku a vytvářejí tak jedinečný a okouzlující šperk, který přidává nádech magie do každého stylu.

Hlavní kameny: přírodní Diamanty 88 ks

Tvar/brus: Round Brilliant

hmotnost: 0,42 ct

barva: Natural Light Pink – Fancy Pink

čistota: VS1 – SI3

Materiál šperku: 14 kt růžové zlato

hmotnost hrubá: 3,78 g

velikost: 55 - 56

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Antwerp International Gemmological Laboratories (AIG)

Odhad ceny dle znalce 4.500,- Euro

Barevné Diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.

top certifikát
..
116966. Designový prsten s 0,42 ct Pink Diamanty,růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g
Zbývá:0 dnů, 21 hodin
Konec dražby:20.06.2024 21:33:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč