.. - Dekorativní zlacený rám

Vnější rozměr 45x55 cm, vnitřní rozměr 31,5x40 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72251. Dekorativní zlacený rám
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 14.01.2022 12:34:03 1109
500 Kč 11.01.2022 13:56:19 105