.. - Brož, jehla s pojistkou, spodní část oválné hlavy zlato 560/1000, horní bílá část hlavy s kamínkem stříbro 970/1000, hrubá hmotnost 2,10 g

Starožitná krásná jehlice s ametystem z konce 18. stol. Velmi hezká zlatnická práce.

Pozn.: Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

..
51439. Brož, jehla s pojistkou, spodní část oválné hlavy zlato 560/1000, horní bílá část hlavy s kamínkem stříbro 970/1000, hrubá hmotnost 2,10 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč