.. - Bohorodička Hodegetria Smolenská

Olej na plátně fixovaný na dřevě, 29x20 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 29 cm

..
72792. Bohorodička Hodegetria Smolenská
Dražba ukončena:23.02.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč