. - 3 grafické listy - byliny, 18. stol.

Kolorované a popsané grafické listy z 18. století, 30x19 cm.

.
9418. 3 grafické listy - byliny, 18. stol.
Dražba ukončena:12.04.2017 22:50:36
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 700 Kč