40 léta 20 století  - Konvolut 49 fotografií - Motocykly, závodní auta

Fotografie, cca 9x14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

40 léta 20 století
84289. Konvolut 49 fotografií - Motocykly, závodní auta
Dražba ukončena:12.10.2022 21:38:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč