MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Fotografie, cca 9x14 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
40 léta 20 století
84289. Konvolut 49 fotografií - Motocykly, závodní auta
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (12.10.2022 21:35:49)
2487
2 500 Kč
305
2 400 Kč
limit (12.10.2022 21:32:56)
2487
2 300 Kč
10367
2 200 Kč
limit (12.10.2022 21:31:25)
2487
2 100 Kč
limit (12.10.2022 21:31:08)
10367
2 100 Kč
2487
2 000 Kč
limit (12.10.2022 21:31:04)
10367
1 900 Kč
2487
1 800 Kč
limit (12.10.2022 21:30:25)
10367
1 700 Kč
2487
1 600 Kč
305
1 500 Kč
5709
1 400 Kč
305
1 300 Kč
5709
1 200 Kč
limit (11.10.2022 22:35:47)
305
1 100 Kč
5709
1 000 Kč
limit (29.09.2022 20:00:45)
305
900 Kč
5709
800 Kč
305
700 Kč
5709
600 Kč
305
500 Kč
4903