MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Chrom, celková výška 77 cm. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
20. léta 20. století
68199. Srdcový lustr
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
6999
1 700 Kč
1951
1 600 Kč
6999
1 500 Kč
limit (11.11.2021 20:26:35)
1610
1 500 Kč
6999
1 400 Kč
limit (11.11.2021 18:17:02)
1610
1 300 Kč
limit (11.11.2021 18:16:56)
8157
1 200 Kč
limit (11.11.2021 18:16:55)
1610
1 000 Kč
limit (11.11.2021 18:16:23)
8157
900 Kč
1610
800 Kč
limit (08.11.2021 15:08:30)
8157
700 Kč
8289
600 Kč
5807
500 Kč
8289