20. léta 20. století - Srdcový lustr

Chrom, celková výška 77 cm. Mírně poškozeno.

20. léta 20. století
68199. Srdcový lustr
Dražba ukončena:11.11.2021 20:41:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč