2. polovina 20.století - 19 hlaviček loutek

Dřevo, výška od 11x7 do 24x13 cm.
Řezbované dřevo, malované.

Pozn. Mírně poškozeno

2. polovina 20.století
69903. 19 hlaviček loutek
Dražba ukončena:15.12.2021 21:04:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč