2. polovina 17. století - Královský dokument z dubna 1676 s erbem Karla II., španělského krále

Pozn.: Je vyhlášením Karla II. o zdanění státům Brabantska pro stavy brabantského věvodství ze dne 18. března 1676, vyhlášeného na schůzi stavů dne 3. dubna 1676, a to jako poválečné kompenzace.

Listina, 50x45 cm.

Pozn.: Papír poškozen.

75195. Královský dokument z dubna 1676 s erbem Karla II., španělského krále
Dražba ukončena:13.04.2022 23:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč