2. pol. 20. stol. - Šiva

Nejdelší strana: 37 cm

Slitina, výška: 37 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
104585. Šiva
Dražba ukončena:15.10.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč