1x signatura nečitelná, 1x neznámý autor - Konvolut 2 olejomaleb

Nejdelší strana: 19 cm

Olejomalby, 10x14 cm a 13x19 cm. 1x signováno. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

1x signatura nečitelná, 1x neznámý autor
79811. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:19.06.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč