19.století - Konvolut 50 grafických listů

Ocelorytiny a další, rozměry listů cca 18x25 cm. Některé signovány. Volné listy. Anglie, Francie 1820-1850.

19.století
68357. Konvolut 50 grafických listů
Dražba ukončena:11.11.2021 23:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč