19. století - Mudrci

Tepaná měď, průměr: 47 cm. Persie.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
90582. Mudrci
Dražba ukončena:26.02.2023 21:38:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč