19. století - Konvolut 2 předmětů

Měď, výška 10 cm a 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
108192. Konvolut 2 předmětů
Dražba ukončena:27.12.2023 23:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč