19. století - Konvolut 2 forem na bábovku

Měď, uvnitř cínované, kruhová má průměr 26 cm, druhá má rozměr 21x16,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
108088. Konvolut 2 forem na bábovku
Dražba ukončena:27.12.2023 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč