19. století - Konvolut 2 forem na bábovku

Měď, uvnitř cínované, kruhová má průměr 26,5 cm, oválná má rozměr 14x9,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
105907. Konvolut 2 forem na bábovku
Dražba ukončena:19.11.2023 21:20:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč